Firma Profili
 

İNAN YAZILIM; 2000 Yılından günümüze masaüstü ve web yazılım alanında hizmet vermektedir.


Kurulduğu günden günümüze özellikle Konya İli ve çevresinde yüksek müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, belge, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir.

 

Yazar kasa sistemlerinin satış, montaj ve kurulum işlemlerini de gerçekleştiren firmamız, kendi yazılımı olan Kobijet isimli muhasebe ve market otomasyon proğramını tamamlayıp, piyasaya sürmüştür.

 

Kobijet küçük ve orta boyutlu işletmeler için özel olarak geliştirilmiş, kullanımı ve anlaşılması kolay, gereksiz hiçbir bileşenin yer almadığı market, perakende, toptan satış ve genel muhasebe programıdır.

 

Müşteri memnuniyetini, her zaman üst seviyede tutarak DÜNYA GLOBAL oyuncuların içinde yer almak için hedeflerini sürdürmektedir.

 

Misyon ;

Güvenilir, yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize ve her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti vermek

 

Vizyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Değerlerimiz ;

Kalite, Tutarlılık, Güvenilirlik, Detaylara verilen önem, Eşsiz hizmet kalitesi, Tasarım uzmanlığı, Rekabet, Teknolojik ve organizasyonel inovasyon gücü, Çevreye karşı sorumluluk ve Çözüm Ortaklığı